Участь представників коледжу у панельній дискусії «Виклики «цифровізації» в підготовці фахівців ІТ-галузі»

12 листопада 2021 року представники КІтУ НАУ взяли участь у панельній дискусії «Виклики «цифровізації» в підготовці фахівців ІТ-галузі». Захід організовано Інститутом розвитку освіти НАУ спільно з Факультетом аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, Факультетом кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії і Відокремленим структурним підрозділом «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету» у межах Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2021». Організатор виставки – Всеукраїнська громадська організація Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України. Захід відбувся в онлайн форматі на платформі Zoom.

Під час проведення панельної дискусії студенти та викладачі нашого коледжу представили тематичні доповіді з питань осучаснення змісту математичної освіти студентів бакалаврського рівня підготовки спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія на прикладі розділу «Векторна алгебра» (Лещинський О.Л., к.ф.-м.н., доцент, заступник директора коледжу), значення вивчення англійської мови для студентів ІТ-спеціальностей (Куликов І.С., студент гр. 605-КІ, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія), проблем та перспектив цифрової трансформації в Україні (Михайлик Ю.В., Нечай Є.О., студенти гр. 310-ТР, спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка), дистанційної освіти та покоління Z (Рябчук Н.А., викладач, голова ЦК інженерії програмного забезпечення). Дякуємо всім спікерам за змістовні доповіді, актуальну інформацію та відповіді на питання учасників заходу!