Онлайн-семінар «Схеми стратегічного планування: створення ефективної команди своїми руками» UKRSIBBANK BNP Paribas Group

16 листопада 2021 року студенти-бакалаври спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з викладачами Гаврутенко Л.А., Гудзенко А.В., Ковальовою Є.В., Кондрашевою О.М. та Іщак О.В. взяли участь в онлайн-семінарі «Схеми стратегічного планування: створення ефективної команди своїми руками», який було організовано UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Спікерка заходу Ангела Піддубна – експерт з маркетингу, HR, стратегічного консалтингу та фасилітації, очолювала напрям HR у багатьох відомих компаніях України, а саме Red Head Family Corporation, Deloitte Ukraine, ADV Group та Bayadera Group, керувала департаментами маркетингу провідних міжнародних компаній, зокрема McDonald's, Mars, real, Metro Group. Під час онлайн-трансляції Ангела Піддубна поділилася своїм досвідом: як самостійно зібрати та організувати команду, слідуючи стратегії розвитку бізнесу; який набір інструментів буде доречний для гармонійного розвитку в епоху трансформації ринку та зовнішнього середовища; чому стратегія - абсолютна основа, в тому числі, і керування командою будь-якого формату бізнесу тощо. Студенти та викладачі коледжу отримали нові знання та корисний досвід щодо питань стратегічного планування та формування ефективної команди.