Онлайн-зустріч з GlobalLogic Ukraine

В межах проведення лекційних занять з дисципліни «Основи штучного інтелекту» у студентів спеціальності «Комп’ютерна інженерія» відбулась онлайн-зустріч з представниками корпорації GlobalLogic Ukraine.,Світлана Станко – Software Engineer of GlobalLogic Ukraine – розповіла про напрями діяльності корпорації, можливості розвитку студентів в галузі комп’ютерної інженерії та програмування. Студентам надано відповіді на цікаві запитання щодо застосування методів штучного інтелекту і стандартів при розробці реальних проектів, показано необхідність здобуття певних знань для майбутньої реалізації себе як розробника інтелектуальних систем. В офіційній презентації корпорації показано сторони співробітництва корпорації та учбових закладів, описано можливості проходження підвищення кваліфікації як студентами, так і викладачами.