Заступник директора з навчально-методичної роботи коледжу Лариса Тандир ...

28 січня 2022р. заступник директора з навчально-методичної роботи коледжу Лариса Тандир  взяла участь у засіданні «круглого столу» щодо обговорення питань акредитації освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти. Так як  Положення про акредитацію освітніх програм фахової передвищої освіти  було  затверджено наказом МОН від 01.07 2021 р. №749, а діє з 24.12.2021р., визначаючи  основні засади та порядок проведення акредитації як інструменту зовнішнього забезпечення якості фахової передвищої освіти в Україні, технікуми та коледжі мають ще багато питань щодо процедури акредитації. Тому саме  таким питанням і приділялася увага під час обговорення. Вичерпні відповіді надала в.о. директора департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти дорослих Державної служби якості освіти України Наталія Вітранюк, за що їй глибока вдячність від учасників «круглого столу».