Вогонь і "Кремінь"

18.02.2022 року  студенти груп 106 та 107 ІПЗ разом з викладачем історії Аллою Сахно, заступником директора з навчальної роботи Ігорем Яровим, виконувачем обов'язки директора коледжу Віктором Паранічем провели відеозустріч з  Андрієм Кравченком, учасником бойових дій в  російсько-українській війні. Наш колега,  Андрій Кравченко, кандидат хімічних наук, викладач хімії ВСП "Київський фаховий коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету". Артилерист, розвідник, який останнім вийшов з Дебальцевого, поділився зі студентами своїм досвідом та відповів на численні питання, що хвилювали наших студентів.
Ми вдячні пану Андрію за мужність, за  громадянську позицію, за  можливість оволодівати омріяним фахом у наш складний час. Дякуємо і чекаємо на нові зустрічі!