День пам'яті жертв геноциду кримсько-татарського народу

18 травня виповнюється 78 років примусового виселення кримських татар.
Студентський історичний науковий гурток в цьому навчальному році досліджував проблему примусових міграцій в СРСР. Студентка Толстіхіна Дар'я, староста групи 213-П виступила з доповіддю про результати свого дослідження. Вона ознайомила групу з метою, завданнями та об'єктом дослідження. Особливу увагу приділила визначенню актуальності теми. Цікавим для студентів - майбутніх юристів було саме те, що Дар'я узагальнила нормативно-правові акти і документи комуністичної партії та органів радянської влади у воєнний та повоєнний період, якими регулювалися примусові переселення з Криму та встановлювався правовий статус депортованих народів в місцях спеціальних поселень.
Зупинилась студентка і на визначенні проблем і перспектив сучасного стану кримських татар в умовах тимчасової анексії Криму РФ.