1 етап Міжнародного конкурсу української мови імені Петра ЯЦИКА

Доброю традицією нашого Коледжу стало відзначення Дня української писемності та мови.

9 листопада разом із тисячами українців студенти, викладачі та працівники закладу беруть участь у написанні радіодиктанту національної єдності, засвідчивши любов до українського слова. До свята долучилися студенти різних курсів, в академічних групах проходять тематичні заняття, презентації, творчі майстерні.

Також у Коледжі стартує перший етап 23 Міжнародного конкурсу знавців украінськоі мови імені Петра Яцика , який розпочинається завжди саме в цей день. Цього разу участь у Конкурсі беруть студенти І- ІІІ курсів.

Свої роботи під керівництвом викладача філологічних дисциплін Ірини КОЗЛОВЕЦЬ, презентують студенти групи 315-Т.