Перемоги у всеукраїнській дистанційній олімпіаді "Всеосвіта Осінь - 2022" з англійської мови

Здобувачі освіти І-ІІ курсів під керівництвом  викладачів Ніни ГРИШКО, Наталії ТКАЧУК, Наталії БУНАКОВОЇ, Вікторії СЛИВКО взяли активну участь та здобули чимало перемог у всеукраїнській дистанційній олімпіаді "Всеосвіта Осінь - 2022" з англійської мови.

Метою участі було активізувати пізнавальну діяльність та навчальну мотивацію студентів, узагальнити набуті теоретичні знання, закріпити пройдений матеріал. Участь в олімпіаді таким потужним та дружнім колективом сприяла об'єднанню та згуртуванню наших студентів, допомогла створити здорову конкуренцію і заохотити подальше прагнення до поглиблення знань.

Вітаємо з перемогами у всеукраїнській дистанційній олімпіаді "Всеосвіта Осінь - 2022" з англійської мови студентів груп:

558-КБ-1 БОЙКО Юлію (3 місце), БАРАНОВУ Єлизавету, ВИСОЦЬКОГО Дмитра, ГАЛТА Артема;

554-М-1 ЖУКОВІНУ Софію;

555-ІПЗ-1 АНТИНЕСКУЛА Євгенія, ВОДОЛАЗСЬКУ Софію;

556-ІПЗ-1 ПУХАЛЬСЬКОГО Дмитра (1 місце), Мамчик Софію (2 місце)

559-КБ-1 КОРНІЙЦЯ Кирила, ЛИСЕНКА Дмитра, МАРЧУКА Миколу, САКСОНОВА Владислава, СВІНЦІЦЬКОГО Максима;

206-ІПЗ КАЛЕНСЬКОГО Михайла;

207-ІПЗ ГЛУШКОВУ Марину, КИЯН Маргариту, МАТВІЙЧУКА Дмитра, ГРОМАДЧУКА Романа;

209-ІПЗ ЛЕПСЬКА Кіра (2 місце), ДУНАЙ Анну;

553-М-1 РЕВУНА Олександра (3 місце), 210-ІПЗ ГОРДІНА Олександра (3 місце), ІГНАТОВИЧ Марину (3 місце), БЕРЕЗОВУ Елліну, ГУСАРЄВА Захара, ЕЛДІНОВА Дмитра, КОЛДУ Іллю;

211-ІПЗ ЗАВГОРОДНЬОГО Володимира;

212-КБ НЕВГАДОВСЬКУ Марію;

213-КБ ЄВТУШЕНКО Анастасію, ІГОШИНУ Валерію.

Зичимо подальших успіхів та всіляких гараздів нашим переможцям!!!

ДИПЛОМИ ТА СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ