Перемоги студентів у Всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта Осінь - 2022" з алгебри та геометрії

Вітаємо студентів 1-го курсу, які зайняли призові місця у Всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта Осінь - 2022 з алгебри та геометрії. Підготовку студентів до  здійснював викладач Олег ВИШНЕВСЬКИЙ. Наші здобувачі проявили наполегливість, високий рівень теоретичних знань і практичних навичок, рішучість у досягненні поставлених цілей, ентузіазм, вміння нестандартно і самостійно вирішувати завдання різного ступеня складності.

Переможці з алгебри:

І МІСЦЕ:

ДАЛАКОВА Анастасія (група 555-ІПЗ-1), ПУХАЛЬСЬКИЙ Дмитро, ШЕВЧЕНКО Богдан, ШЕВЧУК Вероніка (група 556-ІПЗ-1),

ІІ МІСЦЕ:

ЛІСОВИЙ Гліб, МАМЧИК Софія, ОЛІЙНИК Данило (556-ІПЗ-1)

ІІІ МІСЦЕ:

КУРІННИЙ Дмитро (555-ІПЗ-1), РЕВУН Олександр (553-М-1)

Переможці з геометрії:

І МІСЦЕ:

ЛІСОВИЙ Гліб, МАМЧИК Софія, ПУХАЛЬСЬКИЙ Дмитро (556-ІПЗ-1)

ІІ МІСЦЕ:

ЛАВРИНЕНКО Роман (555-ІПЗ-1), МАРЧЕНКО Кирил, ОЛІЙНИК Данило (556-ІПЗ-1), РЕВУН Олександр (553-М-1)

Зичимо подальших успіхів та перемог!