Студенти другого курсу 222-Т та 223-Т груп Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування НАУ долучилися до проекту XV Всеукраїнська інтернет-олімпіада з географії, що проходила на освітній платформі «На Урок», (викладач Людмила КУДЕЛЯ ) та вибороли призові місця:
Вікторія ДАНИЛЕНКО– 1 місце, Анжеліка ШЕВЧУК – ІІ місце, Ірина МІСНІКЕВИЧ – ІІІ місце.
Також диплом ІІ ступеня за участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Осінь-2022» з географії отримала студентка першого курсу 565-ВП групи Іванна ФІЛЯК. Вітаємо переможців олімпіади, зичимо успіхів, подальшого зростання та перемог!