Участь у «ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «ІННОВАЦІЙНІ ПРАКТИКИ НАУКОВОЇ ОСВІТИ»

15-19 грудня 2022року викладачі КІУтЗ НАУ Гришко Н.О. та Ткачук Н.Г. взяли участь у «ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «ІННОВАЦІЙНІ ПРАКТИКИ НАУКОВОЇ ОСВІТИ», яка проводилася Національною академією педагогічних наук України у співпраці із Інститутом обдарованої дитини НАПН України, національним центром «Мала академія наук України», кафедрою UNESCO з наукової освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Основна наукова проблематика заходу передбачала розгляд питань освіти наукового спрямування в умовах воєнного стану, перспектив розвитку STЕM/STEAM-освіти в Україні, форм та методів STЕM/STEAM-освіти в музейній педагогіці, формування наукового мовлення здобувачів освіти засобами STЕM/STEAM, практики наукової освіти з національно-патріотичним компонентом, застосування інноваційних цифрових технологій у інформаційно-освітньому просторі.