Екскурсія по місту Києву

14 грудня студенти групи 558-КБ-1 вивчали центральну частину столиці: дізналися прямо на місці цікаві та вражаючі факти про головну вулицю Києва - Хрещатик, роздивилися стріт-арти та історичні будівлі вулиці Михайлівської та на однойменній площі побачили результат роботи ЗСУ - знищену техніку російських окупантів. Мальовничі краєвиди на зимовий лівий берег відкрилися з вікон фунікулера. Поштова площа заманила до себе ароматами фаст-фудів та сніжною свіжістю Дніпра.

Вранці того дня були влучання ворожих ракет у Шевченківському районі міста. Студенти ризикували, зібравшись разом опівдні, після пар. Але юнакам додавало хоробрості бажання бути разом, дізнаватися щось нове, насолоджуватися прекрасними краєвидами сонячного незламного міста, обіймати одне одного.  Щасливі посмішки з цих фотографій - доказ сили дружби та духу групи 558-КБ-1.