Привітання директора коледжу з прийдешнім Новим роком!

Шановні друзі, колеги!

Вітаю весь колектив нашого навчального закладу з Новим 2023 роком!

Традиційно на порозі нового року ми підсумовуємо прожитий рік. Він був неоднозначним, сповненим викликів та випробувань.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної української землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Нехай новорічні та різдвяні свята наповнять серце життєдайною вірою та всеперемагаючою любов'ю, принесуть у кожну оселю родинне тепло, мир і злагоду, щедро обдарують міцним здоров'ям, добробутом та Господньою ласкою.

Щиро зичу Вам та вашим родинам щедрої і щасливої долі, натхнення та мирного неба!

Сердечно вітаю Вас із Новим 2023 роком!

В.о.директора коледжу  Віктор ПАРАНІЧ