ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ МАРАФОН З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Канікули не привід байдикувати -  так вирішили залюблені в рідну мову студенти груп ОВ-12,  ЗВ-13, Д-16, які взяли участь у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови.

Організаторами заходу стали ДНУ Інститут модернізації змісту освіти"  та освітня компанія HUMAN. Робочу групу зі створення тестових  завдань очолював Олександр АВРАМЕНКО.

Марафон відбувався у чотири етапи та містив завдання з усіх розділів української мови.

26 грудня 2022 року було оголошено результати:

з-понад 34 тисяч учасників завдання усіх  чотирьох етапів  виконали приблизно 10 тисяч учасників (менше третини). Це були найвитриваліші,  найбільш мотивовані та цілеспрямовані  молоді українці.

Серед тих,  хто здобув СЕРТИФІКАТ, як підтвердження свідомого прагнення до удосконалення знань з української мови, є наші студенти: Лілія ЛУК'ЯНЧУК, Валерія ЧЕРЕВАНЬ,  Ніколєтта  ТКАЧУК,  Костянтин СПИРИДОНОВ,  Дар'я ГАЛУНОВА,  Надія ВЛАСЕНКО, Катерина  БУЗУН, Інна ОСІПЧУК та  Валентина СУХАН із групи ОВ-12; Ірина БЕЗУГЛОВА та  Михайло ТУХЛЕНКОВ із групи ЗВ-13; Марина ЗЕРНИЦЬКА із групи Д-16.

Вітаємо наших студентів  з вагомим досягненням!

Бажаємо, щоб новий рік став успішним!

Сил та натхнення на нові цікаві справи!