Виховний захід, приурочений до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

27 січня 2023 року класний керівник групи ОП-37 Валентина ПИСАРЧУК провела виховну годину на тему: "Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту". 

Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії  Голокосту з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року. Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який призвів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

Сьогодні Голокост-це пам'ять,яку навіть через  велику кількість років намагається знищити агресор, який пішов війною проти України. Під час обстрілів Києва та інших міст і областей України були знищені пам'ятники, або постраждали пам'ятні місця масових розстрілів євреїв. Україну з повномаштабним вторгненням звинувачували в нео фашизмі,але насправді ми пам'ятаємо про всіх жертв фашистського режиму, тому, що євреї, які проживали на території України теж були громадянами нашої  Батьківщини, тому ми не маємо права забути про ці жахливі події. І саме зараз, з повномаштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Україна також стала жертвою людиноненависницької теорії  рашизму, яка ставить собі головну  мету, це остаточне вирішення "українського питання". Тому в  День Пам'яті жертв Голокосту, коли ми згадуємо всіх невинно вбитих не тільки євреїв, а й  представників інших  національностей в роки Другої світової війни, ми розуміємо, наскільки є небезпечні людиноненависницькі долі. Голокост- це загальнолюдська трагедія,не допустити ніколи знову, це наш моральний обов'язок!.. Тому, вічна пам'ять невинним жертвам Голокосту!