День НАУки – 22.02.2023

 
Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук України долучитися до Дня НАУки наукової школи архітектури, будівництва та дизайну.
День НАУки відбудеться – 22.02.2023 року о 15:00 в режимі онлайн на платформі Zoom. Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Факультетом наземних споруд і аеродромів НАУ. Участь у заході безкоштовна.
Тема лекційного заняття «Моделювання багатопараметричних об’єктів та середовищ». Актуальність даної тематики на сьогодні полягає у необхідності розробки ефективних методів геометричного моделювання багатопараметричних об’єктів, систем та середовищ із урахуванням сукупності певних (різноякісних, що важливо) компонентів різного роду, що пов’язано з суттєвим підвищенням рівня вимог сьогодення щодо якості кінцевих результатів задач прогнозування стану цих середовищ та процесів, що відбуваються у них.
Лектор – Холковський Юрій Романович, доцент кафедри комп’ютерних технологій дизайну та графіки Факультету наземних споруд і аеродромів НАУ, кандидат технічних наук.
 
Реєстрація для учасників заходів обов’язкова за посиланням:
 
Підключитися до конференції:
 
Ідентифікатор:  821 8153 9398
Код доступу:  338566
Чекаємо на зустріч з вами!
 
Наші контакти: м. Київ, Національний авіаційний університет, проспект Любомира Гузара, корпус 8а,
Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ,
тел. (044) 406-74-15 https://bit.ly/2MNOudK
 
 
сайт НАУ: https://nau.edu.ua/
 
сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua/