Участь у круглому столі молодих учених і здобувачів вищої освіти "Тарас Шевченко : вчора, сьогодні , завтра"

Студенти відділення 8 Карина МИГОЛЬ ( група Ф-10 ) та Аліна БОГОМОЛОВА ( група Д-16) взяли участь у круглому столі молодих учених і здобувачів вищої освіти "Тарас Шевченко:  вчора, сьогодні, завтра", який відбувся 15 березня 2023 року в Національному авіаційному університеті онлайн. На заході були обговорені питання, пов'язані з особливостями сучасної інтерпретації постаті та творчості Великого Кобзаря.
Під керівництвом викладачок Ірини ЯЛДАК та Віри МАКСИМЧУК студентки підготували доповіді "Художня концепція жінки у творчості Тараса Шевченка" ( Карина МИГОЛЬ) та "Антиімперскість поеми Тараса Шевченка"Сон" ( Аліна БОГОМОЛОВА).
Вітаємо першокурсниць і бажаємо подальших успіхів у дослідницькій роботі!