Чергове засідання етнографічної студії

Наші предки в ці березневі дні традиційно зустрічали весну,  тож саме весняні обряди стали  темою чергового засідання етнографічної  студії,  яке організували та провели викладачки ЦК філологічних дисциплін Антоніна БОГІНСЬКА  та Віра  МАКСИМЧУК .  Студенти Інна ОСІПЧУК,  Катерина БУЗУН, Надія ВЛАСЕНКО (ОВ-12), Катерина ВЛАСЕНКО, Наталія ПУШКАРЕНКО,  Дарія МАШЕВЕЦЬ (Д-26),  Микола МУЗИЧУК,  Вадим МАРЧУК,  Артем КУЩЕНКО  (ГР-11),  Артем ДАВЛЯТОВ (ЗВ-13) за давнім українським звичаєм водили хороводи та кривий танець,  співали закличні веснянки,  грали в ігри "Струмочок",  "Просо" та "Жайворонок",  загадували один одному загадки про весну,  розповідали народні прикмети. Психологиня коледжу  Любов ФУРСА  провела з маленькими учасниками свята майстер-  клас з прикрашання обрядового печива.
Такі заходи дають можливість молодому поколінню українців пізнати народну мудрість,  в якій закладено невмирущість нашого духу.
Учасники свята дякують за допомогу та підтримку  класним керівникам Галині МАРЧУК, Вікторії СЛИВКО та Ярославові СЛИВКУ.
Гостями заходу були студенти Київського фахового коледжу архітектури,  будівництва та управління з головою профкому Ніною КИСЛИЦЬКОЮ.
Захід відбувся за  сприяння наших давніх друзів -  працівників Бібліотеки імені Олени Теліги.