Вебінар «Сучасні технології в галузі альтернативних джерел енергії»

 

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти на онлайн-вебінар «Сучасні технології в галузі альтернативних джерел енергії», який відбудеться 06 квітня 2023 року о 14:00 на платформі Zoom.

Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Факультетом екологічної безпеки, інженерії та технології НАУ. Участь у заході безкоштовна.

Спікери – доцент Ігор Трофімов, к.т.н.; доцент Сергій Левченко, к.т.н.; Сергій Примаченко, асистент кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ НАУ.

Теми науково-популярних доповідей:

  • Використання джерел енергії на основі біопалива для транспортних засобів.
  • Синергічні композиції інгібіторів для захисту металів від електрохімічної корозії.

Під час проведення вебінару заплановано підвищити пізнавальний інтерес учнів 10-11 класів та студентів коледжів до вивчення хімічної дисципліни. Також планується ознайомити учасників заходу із сучасними джерелами енергії на основі біопалива для транспортних засобів і ефективними засобами захисту металів від електрохімічної корозії. Використання біопалива дозволяє зменшити витрати нафти і газу, що покращує екологію довкілля і вирішує проблему переробки відходів. Застосування композицій інгібіторів синергічної дії дозволяє забезпечити ефективний захист металевого обладнання від електрохімічної корозії за рахунок пасивації, що дозволяє підвищити економічну ефективність виробництв і вирішити екологічні проблеми.

Про це ми поговоримо під час зустрічі. Долучайтесь!

Чекаємо на зустріч з вами! НАУ сприяє реалізації ваших мрій!

Реєстрація для учасників заходів обов’язкова за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1d-Epn8EeRqD56uc8Vn1_BbwPDnFelSuuIWMSkZA2-UY/edit

Підключитися до конференції: https://us02web.zoom.us/j/85154041407?pwd=ZkNZMWU4VUs3MjIzV3VZcFFIUy9hUT09

Ідентифікатор: 851 5404 1407

Код доступу: 748418

Наші контакти: м. Київ, Національний авіаційний університет, проспект Любомира Гузара, корпус 8а, к.609, Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, тел. (044) 4067415

.

E-mail: pk@nau.edu.uairo@npp.nau.edu.ua

сайт НАУ: https://nau.edu.ua/

сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua/