Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс на краще виконання творів Олени Теліги

03 травня 2023 року відбувся Київський міський  тур   Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу на краще виконання творів Олени Теліги,  організований Всеукраїнським жіночим товариством імені Олени Теліги.
На цей захід були запрошені здобувачки освіти за спеціальністю 029 Інформаційна,  бібліотечна та архівна справа Катерина ВЛАСЕНКО,  Дарія МАШЕВЕЦЬ, Наталія ПУШКАРЕНКО (група Д-26)  для реєстрації учасників конкурсу та оформлення нагородних документів.
Студентки виявили відмінні професійні вміння та навички і   справились з поставленими завданнями.
Така якісна професійна підготовка вихованок викладачки  фахових дисциплін Антоніни БОГІНСЬКОЇ отримала схвалення організаторів конкурсу.
А ще Наталка та Катерина спекли чудовий торт,  яким із задоволенням смакували усі учасники заходу.
Студентки -  дідоводи та їхня наставниця Антоніна БОГІНСЬКА були відзначені подяками  Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги,  а на ім'я  директора коледжу надійшов лист,  в якому в. о.  голови ВЖТ висловила подяку за сприяння в підготовці,  організації і проведенні конкурсу.
Такий вдалий початок професійної діяльності окрилює. Тож побажаємо нашим студенткам подальших успіхів в оволодінні професією.