Тиждень природничо-математичних дисциплін

Спланований заздалегідь тиждень предметної комісії природничо-математичних дисциплін виявився насиченим інформативно і дуже цікавим.

Починали все конкурси газет, журналів і плакатів, рефератів, творчих робіт, «Фіточай», з хімії, фізики, математики, біології, астрономії, екології, в яких взяли участь студенти 1-2 курсів. Була проведена олімпіада з математики, фізики. Ряд екскурсій вніс в проведення тижня додаткову можливість поповнити знання та познайомитись з новинками з різних галузей: відвідання планетарію, музею КПІ, НАУ (Інституту економіки), музею «Експерентаріум». Студенти переглянули фільми до Дня аварії на ЧАЕС, «Вода -  священна субстанція», «Нікола Тесля», до Дня авіації та космонавтики. Змістовні виступи студентів лунали на конференції, присвяченій історії радіотехніки. Завершенням тижня став математичний бій між студентами ПЕК НАУ та факультетом прикладної математики НАУ.