Міжнародна Виставка-Форум

З шостого по дев’яте грудня 2012 року у Міжнародному виставковому центрі м. Києва відбулася міжнародна Виставка-Форум «Індустрія Успіху – Виставка Можливостей! Здоров’я для Вас!»

Студенти випускового курсу спеціальності «Комерційна діяльність» прийняли участь у цій виставці.

На виставці студенти змогли побачити як організовується та проводиться виставка, набули знань щодо оформлення виставкових стендів та відповідних інформаційних засобів і заходів які дозволяють просувати продукцію та формувати

відповідний імідж торгової марки.

Також студенти змогли взяти участь у заходах «Школи бізнесу», де вони отримали відповідні знання, вміння та навички від фахівців-практиків щодо створення інтернет-бізнесу, інтернет-магазину та просування продукції в Інтернеті.