Вручення Дипломів

27 червня 2013 року вручення дипломів студентам коледжу відбулося в ошатній залі Національного авіаційного університету. Присутніх випускників, викладачів та батьків привітав Пономаренко О.В. – директор коледжу. З  особливою вдячністю прийняли студенти – випускники вітальні слова проректора з навчально-виховної роботи НАУ Козачка Я.В. Хлібом-сіллю від імені батьків благословляла мати молодих людей у щасливу дорогу. Молодші студенти дарували пісні і танці, піднімаючи настрій присутнім. Команда КВК Національного авіаційного університету вкинула частину студентського гумору в загальний святковий концерт.

Отримавши дипломи  - хто молодшого спеціаліста, а хто бакалавра – з рук директора коледжу, усміхнені випускники покидали Національний авіаційний університет

Ну от і все. Останній день і мить,

Остання зустріч, погляди зріднілі.

Душа болить, сльоза в очах тремтить

Роки в ПЕК НАУ в вічність відлетіли