REX та T-REX зустрічає гостей

28 вересня 2013 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» студенти коледжу спеціальності «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації» разом з викладачами Родіоновою О.В. та Родіоновим П.Ю. відвідали головні рекламні виставки країни REX та T-REX. Молодь пройнялася гордістю за «наших», які не дивлячись ні на що, працюють, створюють робочі місця і випускають якісну продукцію зі знаком Made in Ukraine, адже 30% учасників виставки демонстрували рекламну продукцію вітчизняного виробництва. Студенти намагалися не пропустити жодної новинки від учасників REX та T-REX – взяли участь в різноманітних заходах: Дні Digital, презентації кращих фестивальних робіт, Дні студента, майстер-класах і семінарах. Наприкінці мали змогу освідчитись в кохані величезно-дружелюбному рекламному динозавру, залишивши відгуки на «Дошці зізнань»