Засідання циклової комісії іноземних мов

Відбулось чергове засідання циклової комісії іноземних мов, на якому розглядались питання:

1. Перевірка наявності та правильного оформлення навчально-методичної документації, у зв’язку з підготовкою до акредитації спеціальностей.

2. Складання графіку взаємовідвідувань викладачами комісії.

3. Складання графіку відвідування головою циклової комісії занять, що проводяться викладачами.

4. Складання графіку відвідування міських методичних об’єднань з іноземної мови.

Крім того, викладачі комісії запропонували та розглянули шляхи  організації роботи циклової комісії над втіленням загальноколеджійної методичної теми та питання щодо організації роботи гуртка. Голова комісії Гришко Н.О. проаналізувала результати вхідного контролю знань, проведеного викладачами комісії серед студентів 1 курсу. На засіданні було визначено шляхи роботи зі студентами в напрямку поліпшення якості знань з іноземної мови.