Участь у науково-практичному семінарі

Участь у науково-практичному семінарі «Розвиток соціальної активності студентів як умова формування громадянської культури у суспільстві».

Студенти та викладачі коледжу взяли участь науково-практичному семінарі «Розвиток соціальної активності студентів як умова формування громадянської культури у суспільстві», що відбувся 23 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

На семінарі взяли участь представники багатьох навчальних закладів України. Про досвід роботи на семінарі виступив викладач Баронов В.М., та студентка нашого коледжу Гнатюк Н.

Дипломами були відзначені за розвиток і презентацію інноваційних проектів керівник фізвиховання Баронов В.М. та Промислово-економічний коледж НАУ.