Участь у виставці-презентації молодіжних громадських організацій студентів

23 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася виставка-презентація діяльності органів студентського самоврядування, молодіжних громадських та профспілкових організацій студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації «Роль громадських організацій у розвитку соціальної активності студентів»,  у якій взяли участь студентські об'єднання коледжу, а саме:

1. Студентська рада;

2. Осередок молодіжної громадської організації "Молодь за вищу освіту";

3. Профспілкова організація студентів.

Під час виставки студенти та викладачі спілкувалися, обмінювалися досвідом громадської роботи, визначали напрямки співпраці між громадськими об'єднаннями.

Громадські об'єднання - учасники виставки отримали грамоти від Спілки обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України. Промислово-економічний коледж отримав грамоту за вагомий внесок у розвиток соціальної активності студентів.