Kолектив співробітників коледжу побував на цікавій екскурсії

2 листопада, у вихідний день, колектив співробітників коледжу побував на цікавій екскурсії. Спочатку відвідали Художній музей в с. Кмитів, де були приємно  вражені великою кількістю прекрасних картин, скульптур та трепетним ставленням працюючих в музеї до своєї спадщини.

А потім була поїздка в Етнопарк, Музей-садибу «Радомисль» (Житомирської обл.). Сповнені   враженнями від величчі зібрання українських домашніх ікон, унікальної акустики концертної зали, традиційної для того часу трапезної з 50-літровим самоваром тощо, викладачі познайомились зі старовинною технологією ручного виготовлення паперу. Доторкнувшись до таємниць старовинного замку, члени колективу гарно провели вихідний там, де здавалось би сам час зупинився.