Участь у виставці

На виставці були представлені понад 70 українських вишів, серед яких НТУУ «Київський політехнічний інститут», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Київський національний університет будівництва і архітектури, Національний фармацевтичний університет та багато інших вищих навчальних закладів з усіх регіонів України.

У виставці брали участь також навчальні заклади з Великої Британії, Росії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, ОАЕ, Польщі, Франції, Литви, Австрії, Словаччини, Австралії, Латвії, Голландії, Німеччини.