Зустріч з поезією

В межах тижня з нагоди відзначення Дня української писемності та мови  19 листопада 2013 року в читальній залі коледжу відбувся захід – зустріч студентства з поезією.

На спілкування з молоддю прийшли шановані гості: член Спілки письменників України, лауреат премій Степана Олійника, Степана Руданського, Миколи Трублаїні, дипломат Всеукраїнського фестивалю сатири і гумору Валентина Козак зі збіркою «За Україну молюсь» та голова районної «Просвіти» Голота Зоя Яківна.

Поєднували старше і молодше покоління рядки з творів про Т.Г.Шевченка, Україну,  добро і кохання. Викладач української мови та літератури  Трегубова Г.М., яка була ініціатором цієї зустрічі давала можливість студентам продемонструвати свої вміння в написанні творів українською мовою.

Заступник директора Жураківська Т.О., в завершальному слові відмітила , що зустріч була плідною і висловила сподівання, що ми ще не раз зустрінемося в коледжі.