Тиждень англійської мови

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у коледжі було проведено «Тиждень англійської мови». Студенти були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.

Тиждень розпочався з засідання кіноклубу. Студенти ІІІ – ІV курсів переглянули кінофільм «Пірати Силіконової долини», озвучений англійською мовою. За переглянутим матеріалом відбулася дискусія, де глядачі могли висловити свої враження та думки щодо мети кінофільму, основних проблем та характеристик головних героїв.

Дякуємо кіногідам Батяйкіні Наталії та Сидоруку Євгенію (студентам групи 411 ПЕА) за активну участь у підготовці та проведенні заходу. (Керівники Тарасюк К.І. та Михайлова О.І.)

Кращі знавці англійської мови пробували свої сили у олімпіаді. Результати такі:

1 місце – Швець Дар’я, гр.101 ЕП (Орчинська Т.С.)

2 місце – Товстенко Ольга, гр. 107 РПЗ (Ткачук Н.Г.)

3 місце – Костенко Анна, гр. 107 РПЗ (Гришко Н.О.)

3 місце – Полуянов Віктор, гр. 107 РПЗ (Гришко Н.О.)

3 місце – Авад Анастасія, гр. 107 РПЗ (Гришко Н.О.)

1 місце – Суспіцин Костянтин, гр.437 ЕП (Бунакова Н.В.)

2 місце – Хряпа Ольга, гр. 437 ЕП (Бунакова Н.В.), Бондаренко Дмитро, гр 444 ПЕА (Михайлова О.І.)

3 місце – Перепелиця Максим, гр. 447 ІДП (Гришко Н.О.)

3 місце – Рогоза Тетяна, гр. 447 ІДП (Ткачук Н.Г.)

3 місце – Андрюшин Гліб, гр. 447 ІДП (Ткачук Н.Г.)

1 місце – Чекунов Дмитро, гр.409 ПОМ (Гришко Н.О.)

2 місце – Становий Михайло, гр. 419 ПОМ (Ткачук Н.Г.)

2 місце – Невдашенко Ванесса, гр. 431 КОЇ (Гришко Н.О.)

3 місце – Крашеніннікова Ганна, гр. 431 КОЇ (Гришко Н.О.)

Газети вразили яскравим виконанням, оригінальністю дизайну, розмаїттям тематик та інформативністю. Автори газет-переможців:

1 місце – Омелик Руслан, Богдан Антон, гр.109 ПЕА (Тарасюк К.І.)

1 місце – Кірякова Наталія, гр. 446 КОІ (Тарасюк К.І.)

2 місце – Плотніков Роман, гр. 446 КОІ (Михайлова О.І.)

2 місце – Згурська Інна, гр. 431 КОІ (Гришко Н.О.)

3 місце – Глеєвий Максим, Музика Олександр, гр. 446 КОІ (Тарасюк К.І., Михайлова О.І.)

3 місце – Ліщук Ігор, гр. 107 РПЗ (Гришко Н.О.)

Найкращого знавця реалій англомовного світу серед студентів визначила вікторина «Найрозумніший».

Наявність на дошці наочності у вигляді міні-повідомлень з зображеннями визначних місць та вдало підібраних цитат («Мова – одяг думок» та ін.) допомогла створити творчу атмосферу.

Питання для вікторини були оформлені у вигляді чудових слайд – презентацій.

Під час гри не тільки учасники, а також і вболівальники із захопленням взяли участь в обговоренні проблемних питань.

Підведенням підсумків вікторини займалось журі у складі викладачів ЦК іноземної мови коледжу та студентів бакалаврів.

По закінченню гри, студент групи 425 КД Коневщинський Влад виконав чудову пісню іноземною мовою.

Заключним заходом тижня іноземних мов став тематичний вечір "Літо та осінь у святах і традиціях народів Великої Британії та Сполучених Штатів Америки", який пройшов у такій послідовності:
I. Вступна частина.
II. Розповідь про свята:
1. День народження королеви (Великобританія).
2. День незалежності (США).
3. День прапора (США).
4. Хеллоуїн (Великобританія, США).
5. Ніч вогнищ (Великобританія).
6. День подяки (США).
III. Заключне слово ведучих.

Метою проведеного заходу було насамперед створити сприятливі умови для розвитку лінгвістичної та соціокультурної компетенції студентів, навчити їх бачити спільне і різне у звичаях і традиціях власного та інших народів, виховати потребу залучення до світової культури, сформувати особистісні якості, сприяти розвитку естетичних смаків і світогляду, підтримати мотивацію студентів до оволодіння іноземною мовою в цілому, виховати почуття відповідальності, виразності, артистичності. Захід дозволив залучити студентів до неформального, нетрадиційного вивчення англійської мови, в якому максимально враховуються їхні особистісні потреби. Завдяки створеній атмосфері творчості, довіри, взаєморозуміння та співробітництва, студенти отримали можливість розкрити свої приховані здібності, розширити загальний та лінгвістичний кругозір, продемонструвати здобуті на заняттях англійської мови знання і вміння.

Під час підведення підсумків директор коледжу Пономаренко О.В. вручив переможцям грамоти, а профком порадував солодкими подарунками.

Дякуємо всім за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Good luck!!!