Чергове спільне засідання циклових комісій економічних дисциплін

В понеділок, 03.02.2014 року, відбулось чергове спільне засідання циклових комісій економічних дисциплін з підготовки бакалаврів напряму «Економіка підприємства», молодших спеціалістів спеціальностей «Інформаційна діяльність підприємства», «Економіка підприємства», «Комерційна діяльність», «Бухгалтерський облік». На засіданні розглядались питання вивчення та запровадження у педагогічну діяльність викладачів ЦК новітніх педагогічних технологій, підсумків проведення підвищення кваліфікації викладачів на кафедрі педагогіки ІПН НАУ, аналізу успішності студентів з предметів ЦК і розробки заходів по її поліпшенню, виконання навчального навантаження викладачів комісії, періоду проведення та графіку заходів «Тижня економічних дисциплін». На засіданні також обговорювались результати участі студентки Берещук Валентини (група 414-БЕП) у міському конкурсі «Кращий економіст», що проходив 16.01.2014 р. на базі Київського транспортно-економічного коледжу Національного транспортного університету, де вона зайняла п’яте місце.