ВЕЧІР ВІДПОЧИНКУ

25 лютого 2014 року студенти групи 428-ПОМ провели вечір відпочинку, присвячений Дню захисника Вітчизни. Разом з класним керівником Миронович І.П. вшанували мужність і відданість воїнів, які захищали свою країну у різні часи. Говорили про патріотизм та готовність до самопожертви, а також про щастя і радість в кожній родині. Закінчився вечір грою в боулінг, де всі хотіли відчути себе переможцями.25 лютого 2014 року студенти групи 428-ПОМ провели вечір відпочинку, присвячений Дню захисника Вітчизни. Разом з класним керівником Миронович І.П. вшанували мужність і відданість воїнів, які захищали свою країну у різні часи. Говорили про патріотизм та готовність до самопожертви, а також про щастя і радість в кожній родині. Закінчився вечір грою в боулінг, де всі хотіли відчути себе переможцями.