Вручення дипломів

4 березня 2014 року в актовій залі коледжу відбулося урочисте вручення дипломів випускникам  спец. ‘’ КОІ’’ та бакалаврам – економістам . Випускників , їх батьків , викладачів та всіх присутніх привітав директор коледжу Пономаренко О.В., побажавши професійного зростання та особистого щастя . До слова був запрошений завідувач кафедрою мультимедійних технологій НАУ Мелешко Микола Андрійович , який приєднався до привітань та запросив продовжити навчання в Національному авіаційному університеті . Присутні на святі були зворушені словами матері випускниці Третякової Н.М., що виступила від імені батьків , передаючи слова вдячності і побажання сили і здоров’я викладачам  та наснаги і щасливої життєвої дороги дітям . Завідувачі відділеннями Столяренко А.Л. та Селезень Г.В. ,звертаючись до своїх випускників , побажали , щоб спогади про рідний коледж сяяли навіть тоді , коли згасне віра у власні сили. В слові - відповіді Трегуб Катерина завірила педагогів і батьків , що вони будуть пишатися нинішніми випускниками . Учасники художньої самодіяльності подарували присутнім чудові пісні і привітання.