ЗАСІДАННЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ КАВ’ЯРНІ

20 березня 2014 року в межах Шевченківського місячника в читальній залі коледжу відбулося засідання літературної кав’ярні за темою “Роман – це краса ( від Шевченка до сьогодення )”. В святково прикрашеній залі, серед портретів, малюнків та творів Кобзаря студенти та викладачі читали вірші поета, співали пісень, написаних на його слова. Викладачі Білановський О. М., Дуксенко О.П., Трегубова Г.М. , Яровий І.М. зворушили зал своїм вмінням передавати почуття в  поетичних рядках, Анненков В.П., Ліщинський О.Л., Мастерков С.Є.  піснями та романсами створили атмосферу любові, добра, почуття гордості за українську землю та її синів. Студенти внесли в це свято нотки ніжності, юнацького запалу, розуміння значимості творчої спадщини Великого Кобзаря. Великим подарунком для присутніх були виступи гостей: Антонії Цвід  - поетеси, члена СПУ, Тетяни Домашенко – поетеси, члена СПУ, Зої Голоти – голови Солом’янської Просвіти, виконавчого директора фонду ім. Ю. М. Вінграновського, Алли Сольської – головного спеціаліста відділу з гуманітарних питань Солом’янської РДА. На завершення з теплими словами подяки та підтримки звернувся до своєї великої родини – викладачів та студентів – директор коледжу Пономаренко О.В.