Міс ПЕК НАУ 2014

І знову свято молодості і краси завітало в коледж. 25 березня відбувся самий цікавий конкурс весни “Міс ПЕК НАУ  2014”. В журі були запрошені  заступник директора з ВР Жураківська Т.О., член профкому студентів  Бондаренко Володимир, голова студентської ради Клименко Владислав, керівник  local Student  network Олександр Резнік, реп – виконавець Олександр Ярмак, Міс ПЕК НАУ 2013 Ольга Васкевич, а очолив роботу журі директор коледжу Пономаренко О.В. Дефіле в ділових костюмах та представлення себе як бізнес - леді, номер художньої  самодіяльності, плаття, зшите своїми руками  з підручних матеріалів ( не з тканини ) та дефіле у вечірніх сукнях – ось ті конкурси, до яких готувалися дівчата і якими дивували присутніх в залі викладачів та студентів. Таланти учасниць, підтримка одногрупників, весела музика зробили вечір по – справжньому незабутнім. І нарешті прозвучало ім’я переможниці – Міс ПЕК НАУ 2014 – Михайленко Надії, студентки групи 441-БО! Місце Віце – міс ПЕК НАУ гідно зайняла Горенко Аліна, студентка групи 426 –БО. Всі учасниці були відзначені за перемогу в номінаціях дипломами, подарунками, солодощами. Ми бажаємо дівчатам  разом з весняним теплом тепла від людей, щастя та любові.