ЗНАЙОМСТВО З СУЧАСНИМ ВИРОБНИЦТВОМ

Студенти групи 107 – РПЗ побачили  виробництво найпопулярнішого в світі напою – Кока – Кола і цей бізнес зсередини. Для молоді була проведена екскурсія по цехах завода – гіганта:  очистки води,  контролю якості,   виробництва тари – пластикових бутилок , по розливу готової продукції в алюмінієві, скляні і пластикові бутилки. Студенти побачили великі машини – автомати, дізналися , що там, де раніше потрібні були 100 осіб, сьогодні з легкістю працюють всього 10. Потім переглянули фільм про компанію, поділилися враженнями про вітрину з відзнаками і сюрпризами, про дегустували улюблений напій. Класний керівник Гришко Н.О., що організувала цю поїздку, стверджувала, що побачене стане у пригоді майбутнім фахівцям, і молодь в цьому переконалась.