Засідання циклової комісії іноземних мов

В п’ятницю, 29.03.2013, відбулося засідання циклової комісії іноземних мов. На порядку денному стали питання про виставлення атестацій, якість успішності студентів з іноземної мови, питання про ведення науково-методичної роботи, організаційні питання.

Голова ЦК наголосила на важливості своєчасного заповнення навчальних журналів, вчасному виставленні атестацій та проведенні переатестацій. Вкотре, викладачами ЦК було проаналізовано питання наявності та відповідності міністерським стандартам начальних програм з іноземної мови. Викладачі комісії розглянули питання про формування та поповнення бібліотечного фонду примірниками підручників з іноземної мови для студентів 1- 4 курсів в електронному та друкованому форматах. Гришко Н.О. нагадала про необхідність та важливість вчасного написання методичних розробок з предмету та передачі їх до методкабінету.