Участь у конференції в КПІ

8.04.14 cтуденти ПЕК НАУ Батяйкіна Наталія (гр. 411 ПЕА), Секер Анатолій (гр. 433 БЕА), Семирунний Михайло (гр.430 ПЕА), Сидорук Євген (гр. 411 ПЕА) взяли участь у ХІІ Міжнародній студентський конференції «INNOVATIONS IN SCIENCE AND TECHNOLOGY» в НТУУ КПІ. Виступи студентів високо оцінили організатори та учасники конференції. До уваги брали актуальність теми, вільне володіння англійською мовою та спілкування з аудиторією. Всі доповідачі отримали сертифікати, а двоє нагороджені грамотами:

Батяйкіна Наталія – І місце за кращу доповідь;

Секер Анатолій – ІІ місце за кращу доповідь.

Студентів підготували до виступу викладачі комісії іноземних мов ПЕК НАУ Тарасюк К.І. та Михайлова О.І. Наукові керівники доповідей – Лукашенко В.В. (кандидат технічних наук, доцент кафедри комп'ютерних систем та мереж НАУ), Яровий І.М.(кандидат економічних наук).