ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЛІТЕХНІЧНОГО МУЗЕЮ

Почувши, що в Київському політехнічному університеті розміщений один із найбільших українських музеїв техніки і технології та найбільший університетський музей України, класний керівник групи 107-РПЗ Гришко Н.О. відвідала його разом зі своїми студентами. Всі зацікавились музейними експозиціями : обчислювальної техніки, електроніки, радіо і телебачення, авіації та космонавтики тощо. У студентської молоді була можливість познайомитись з історичним минулим України : справжнім космічним кораблем “ Восток-4”, одним з перших радіоприймачів, комп’ютерами  “Мір”  і “Промінь”  та іншим. Неймовірний інтерес викликала інформація про створення новітніх машин,інженерних ідей та цілих галузей науки і техніки.