ВЕСНЯНИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я-2014!

22 травня 2014 року в коледжі загальне свято – і студенти ,і викладачі радо виходять на стадіон, щоб взяти участь у традиційному спортивному заході. В цей день цікавим є все: і шикування груп, і підняття прапора, і привітання директора Пономаренка О.В. зі святом та побажання здоров’я , перемог та призів. Підготовка та виконання домашнього завдання (кричалка, зовнішній вигляд, спортивні танці тощо) була пронизана національною тематикою та пропагандою здорового способу життя. Переможцями стали групи бакалаврату 201 та 202, які об’єднались в команду” Єдність”. Директор коледжу разом з керівником фізичного виховання відзначили футбольну команду, що принесла І місце серед команд ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва та інших переможців весняних ігор. Потім було перетягування каната, піднімання  гирі, футбол серед дівочих команд та решта не менш цікавих змагань. Всіх учасників було відзначено грамотами, медалями, книгами та солодкими призами.