УЧАСТЬ У ВІДЗНАЧЕННІ 20-РІЧЧЯ РАЙОННОЇ “ПРОСВІТИ”

На святкування  20 – річчя діяльності Солом’янського районного об’єднання Всеукраїнського товариства  “Просвіта”  ім.Тараса Шевченка, що проходило в Національному музеї літератури, були запрошені викладачі та студенти коледжу. Беручи участь в проведенні свята разом з відомими письменниками і поетами, членами районної та міської  “Просвіти”, студенти з гордістю читали вірші, співали пісні. За вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства, утвердження державної української мови, формування національної історичної пам’яті були відзначені грамотами  викладачі Білановський О.М., Трегубова Г.М., Строкач В.В. та студентки гр..437-ЕП Андрущенко Катерина та Гуленко Анна, гр.201-БЕП Васкевич Ольга .