ВІТАЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ!

Ранок 29 вересня 2014 року  зустрічав першокурсників коледжу привітними усмішками та щедрими побажаннями успіхів у навчанні  ще на порозі коледжу. А в актовій залі уже на них чекав колектив викладачів і студентів, щоб розділити радість зустрічі з новим життям , адже посвята у студенти – важлива подія! Після того, як прозвучали рядки Гімну України, була оголошена Хвилина мовчання .

До студентів нового набору звернувся директор коледжу зі словами вітання . Пономаренко О.В. побажав першокурсникам успіхів в навчанні і особистому житті та гарантував підтримку у всіх гарних починаннях. Всі присутні з вдячністю прийняли  благословення Преосвященного Митрофана , Єпископа Харківського і Богодухівського. Сили, терпіння і сумління побажала мама першокурсника від імені всіх батьків. Після урочистої передачі символічного ключа від коледжу прозвучала Клятви студента та вперше для нових членів родини  - “ Гаудеамус”. Срібно і дзвінко покликав перший дзвінок молодь разом з класними керівниками до аудиторій. З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!