ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Окремі вітання педагогів  та всіх співробітників коледжу з професійним святом, що чулися протягом дня 2 жовтня 2014 року завершилися святковим концертом. В актову залу прийшли, щоб подарувати гарний настрій і сказати теплі слова вдячності, студенти всіх курсів. Після  вступного звернення ведучих слово взяв директор коледжу Пономаренко О.В., який якось по-особливому тепло привітав колектив коледжу з Днем працівника освіти. Естафету перехопили студенти, які в прекрасних піснях про вчителя, гумористичних сценках про будні педагога, передавали свої позитивні емоції тим, хто для них завжди є авторитетом. Не змогли пройти організатори концерту повз тему військових дій на сході країни. Танець дівчат-україночок і хлопців у військовій формі та пісня про мир і щастя в Україні викликали надзвичайні емоції патріотів і серед студентів і викладачів. Закінчилося свято словами про те,що студенти горді с того що є частиною колективу ПЕК НАУ.