ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ КОМПОЗИЦІЙ З КВІТІВ

В протоколі журі, призначеного для визначення переможців конкурсу, було відзначено, що  представлені студентами композиції підкреслюють багату фантазію, естетичний смак молоді, вміння висловлювати думку через квіткові витвори. Цілий ряд робіт привернув увагу викладачів та студентів своєю вишуканістю.

Номінація ” Моя Україна”:

Гран-прі -   “Патріотичні серця”         - гр..204-КД (Сахно А.К.);

І місце -      “Ти сам собі країна”         - гр.208-РПЗ (Рябчук Н.А.);

ІІ місце -      “Моя Україна“                   -  гр..201-БЕП (Вальдовська Л.Л.);

ІІІ– місце -   “Лялька-мотанка“           -  гр..202-БЕП (Крайчак Є.В.);

“Мій рідний край“            - гр.201-ЕП (Трегубова Г.М.);

“Ти сам собі Україна”    - гр.211-КОІ ( Радіонов П.Ю.).

Номінація “За виявлене почуття патріотизму,вміле висвітлення української тематики”

І місце -       “Єдина країна “                                     - гр.112-П (Лінькова С.П.);

ІІ місце -      “В світі кращої країни я не знаю”     - гр.207-РПЗ (Гришко Н.О.);

ІІІ місце -     “Україна –єдина країна”                     - гр..111-КОЇ  ( Лєбєдєва Л.Р.);

“Я люблю Україну“                                - гр..439-КД (Михайленко О.А.).

Номінація  “Краще розкриття осінньої тематики”

І місце  -         “Осінній акорд“                  гр..108-РПЗ (Дуксенко О.П.);

ІІ місце -         “Осіння рапсодія“             гр..109-ПЕА (Монастирська В.В,); Осінь гр..442-РПЗ (Ткачук Н.Г.);

ІІІ місце -        “Від осені до весни “         гр..209-ПЕА (Тарасюк К.І.);” Осінь” гр..203-БО (Олексієнко А.І.); Останні барви осені гр..

Номінація “За розкриття коледжійної тематики “

І місце -         “Кошик знань“                   гр..107 – РПЗ ( Гришко Н.О.)

ІІ місце -       “Солодкі спогади“             гр..110 – ПЕА ( Тихонова В.В.)

Номінація ” За актуальність тематики”

І місце -         “Війна і мир  “                     гр..101 – ЕП ( Яровий І.М.)

ІІ місце -        “Корабель перемоги”      гр..210 – ПЕА (Казанцева О.О.)

Номінація – “За талановите поєднання різних тем та найбільшу кількість представлених композицій”

І місце – “ Ідеальне майбутнє” , “Казковий гарбуз” , “Єдина країна “, “Вінні-Пух іде по Україні” гр..-104- КД ( Селезень Г.В.).

Вітаємо з перемогою !