ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я – УЛЮБЛЕНЕ СПОРТИВНЕ СВЯТО

Після прохолодних осінніх днів прийшло ”бабине” літо. І це, на радість студентів і викладачів, співпало із запланованим заходом - Днем здоров’я. Свято традиційне, але щоразу чимось особливе. Осінню вперше долучаються студенти-першокурсники до проведення спортивного заходу. Теми для домашнього завдання, куди входять назва команди, девіз, емблема , газета та візитка, були визначені дві  : ”Ми майбутнє твоє, Україно” та ”Молодь за здоровий спосіб життя”. Таким чином, всі могли проявити себе. На стадіон одна за одною виходили команди, демонструючи таланти, перед студентами та викладачами коледжу. А потім розпочалися справжні змагання з різних видів спорту: кроссу,підтягування на турнику, перетягування канату, підйому гирі тощо. Завершувалось свято улюбленим футболом, і кожен гол супроводжувався або радісними криками ,або розчаруванням.  Переможці всіх змагань отримали медалі і дипломи з рук директора коледжу Пономаренка О.В. та керівника фізичного виховання Баронова В.М. та солодкі призи від профкому студнентів.