ОСІННІЙ БАЛ ЗНАЙОМСТВ 2014

“Осінній бал знайомств”, якого очікували не лише першокурсники, а й всі студенти, включаючи бакалаврат, та  викладачі ,тривав два дні - 30 – 31 жовтня. Свято, започатковане 16 років назад, щорічно дивує своєю новизною та креативністю. Групи першого курсу представили різні програми: студентське життя, Хеловін і просто мрії про кохання, патріотизм та актуальна тема миру. Своєю програмою студенти бакалаврату гр..302 передали естафету молодшим. В кінці конкурсу на  переможців чекало вручення грамот та призів, а найкращі отримали ще й перехідний кубок з рук директора Пономаренка О.В. і символічний знак, в який впишуть свою групу, як ті, хто перемагав до них. Вітаємо переможців  ” Осіннього балу знайомств”:

Гран-прі – 107-РПЗ (кл.кер.Бахмацька Ж.М.);

І місце – 101 – ЕП  ( кл. кер. Яровий І М.);

ІІ місце- 112- П       ( кл.кер. Лінькова С.П.);

ІІІ місце-103-БО    ( кл.кер.Білановський О.М.); 111-КОІ (кл.кер.Лєбєдєва Л.Р.) Бажаємо нових перемог!