ЕКСКУРСІЯ У ВЕРХОВНУ РАДУ

На чергову екскурсію студенти групи 207 –ПОМ їхали з великою цікавістю. На цей раз класний керівник Гришко Н.О. організувала зустріч з найвищим законодавчим органом України – приміщенням Верховної Ради. Студенти побували в головному залі – сесійному, на балконі , де можно було посидіти, подивившись в залу і уявивши, як насправді відбуваються засідання. Екскурсовод пояснив,де працюють депутати, де чиє місце у Верховній Раді. Незабутнє враження на студентів справила і конференц – зала своїм чудовим оформленням та своєрідною аурою. Молодь звернула увагу на художню композицію  “Квітуча Україна”. Все побачене і почуте вражало своєю оригінальністю, архітектурою. Студенти були просто зачаровані величністю споруди.