ЛІТЕРАТУРНІ ЗУСТРІЧІ (до Дня української писемності і мови)

20 листопада 2014 року в актовій залі коледжу відбулася ще одна цікава зустріч, проведена викладачами циклової комісії філологічних дисциплін з нагоди відзначення Дня української писемності та мови. Викладач Трегубова Г.М. у вступному слові розповіла студентам – першокурсникам про значення рідної мови для кожної людини, народу та представила гостей: члена Ради Всеукраїнського товариства ”Просвіта” , голову Солом’янської районної  “ Просвіти” З.Я.Голоту  та поетесу Антоніну Листопад, члена спілки письменників України, лауреата Державної премії ім. Василя Стуса та багатьох інших Міжнародних та Державних премій , автор  двадцяти збірок поезій. В збірках  “Книга радості”,  “Соловки” автор закликала творити добро та любов, а збірка “ Солоний Хрещатик. Небесна Сотня” виявилась ” Живим Пульсуючим Євромайданом” .
Студенти уважно слухали патріотичну  лірику митця . Обговорювались теми незалежності, патріотизму, війни та миру,простого щастя людей.