ЗУСТРІЧ З ВИКЛАДАЧАМИ НАУ

21 листопада відбулася зустріч студентів і викладачів спеціальності «Комп’ютерна обробка інформації» з викладацьким складом кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій Інституту комп’ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету. Перед студентами і викладачами виступив завідуючий кафедри, к.т.н., доцент Мелешко Микола Андрійович, дійсний член Східно-європейської асоціації акустиків. Микола Андрійович розповів присутнім про організацію навчального процесу, наукові дослідження на кафедрі і запросив студентів на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра на 2 курс денної і заочної форми навчання. Також Микола Андрійович розповів про високій рівень випускників ПЕК НАУ минулих років, їх активну участь в наукових дослідженнях і без перебільшення назвав їх в числі найкращих студентів кафедри та інституту. Викладачі циклової комісії «Комп’ютерна обробка інформації» спільно з викладачами кафедри обговорили проблеми, які існують в навчально-виховному процесі сьогодні і намітили плани подальшої співпраці, серед яких пріоритетом є наукова та дослідницька робота викладачів і студентів.